Moda Deniz Kulübü’nde düğün : Ceren & Berk

Moda Deniz Kulübü, bir yaz düğünü için harika bir deniz kenarı düğün mekanı. Ceren ve Berk, bu güzel Moda Deniz Kulübü düğün hikayesini belgesel tarzda fotoğraflamam için beni tercih ettiler. Sabah hazırlıklardan gece çılgın afterparty’nin sonuna kadar tüm düğün gününü fotoğrafladım. Fotoğrafları ve düğün gününün hikayesini sizlerle de paylaşmak istedim.

Düğünden önce çift ile şurada fotoğraflarını görebileceğiniz keyifli save-the-date çekimlerini yapmıştık. Düğün sabahında ise, hazırlıklar için DoubleTree Hotel Moda‘da buluştuk. DoubleTree, düğün mekanına yakınlığı nedeniyle, hazırlıklarını keyifli geçirmek isteyen Ceren için akıllıca bir fikirdi.

Doubletree gelin odasıHilton doubletree gelin hazırlıkları

Kadıköy Doubletree düğün hazırlıkları

Düğün mekanı uygun değilse hazırlıkları mekana yakın bir otelde yapmak, benim de çiftlere önerdiğim bir yöntem. Hatta, düğünleri daha keyifli hale getirecek fikirleri derlediğim e-kitapta buna da yer verdim. Siz de kendi düğününüz için, kolay uygulanabilir ve benzersiz fikirleri okumak isterseniz, bu ücretsiz e-kitapçığa ulaşmak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Düğün hikayesine devam edelim. Gelin ve damat, oteldeki hazırlıklarını farklı odalarda yaptılar.

DoubleTree Hilton Moda düğün hazırlıkları: Gelinliğin altına oturmuş gelin

DoubleTree Hilton Moda düğün hazırlıkları: odaya ayna getiriliyor

Daha önce Berk ile Zeynep ve Orçun’un düğününde tanışmıştım. Orçun’un sağdıçlarından biriydi.

DoubleTree Hilton Moda düğün hazırlıkları: damat DoubleTree Hilton Moda düğün hazırlıkları: damadın papyonu takılıyor DoubleTree Hilton Moda düğün öncesi ilk karşılaşma DoubleTree Hilton Moda düğün odada aile fotoğrafları DoubleTree Hilton Moda düğün öncesi şampanyalar patlatılıyor Çift otelde düğün hazırlıklarını tamamladıktan sonra, asıl düğün mekanı olan Moda Deniz Klübü‘ne çok kısa bir yolculuk yaptılar. Mekanda nikah hazırlıkları neredeyse tamamlanmıştı. Misafirler gelene kadar çift ve yakın arkadaşları, geniş gelin odasında zaman geçirdiler.

Moda Deniz Kulübü düğün: platform ve tak Moda Deniz Kulübü düğün: lounge koltukları Moda Deniz Kulübü düğün detayları

Moda deniz kulübü düğün giriş

Moda Deniz Kulübü düğün: çiftin gelişi Moda Deniz Kulubu düğün ilk dansNikahın ardından çiftin arkadaşları tarafından hazırlanan sürpriz bir slideshow’u artık evli olan çiftle birlikte izledik. Moda Deniz Kulübü düğün: çift barkovizyon izliyorafter party at Moda Deniz Club wedding Afterparty oldukça eğlenceliydi. O kadar çok dans edildi ki, herkes yorgunluktan yere serildi. İşte bu da kanıtı 🙂on the floor at after party at Moda Deniz Club wedding

İşte Ceren ve Berk’in Doubletree Hotel’deki hazırlıklarla başlayan ve Moda Deniz Kulübü’nde tamamlanan düğün gününün hikayesi bu şekilde gerçekleşti. Bu sayfadaki fotoğrafların doğallığını, ve çiftin sanki yanlarında bir fotoğrafçı olduğunu unutmuş gibi göründüğünü farkettiniz mi? Bu benim düğün fotoğrafçılığı tarzımdan kaynaklanıyor. Eğer siz de düğününüzü planlıyor ve böyle doğal ve içten fotoğraflardan hoşlanıyorsanız, çalışma tarzımı şu sayfada incelemek için isteyebilirsiniz.

Biliyorum ki, İstanbul’daki bir çok düğün mekanı gibi, Moda Deniz Kulübü’nün de anlaşmalı olduğu bir fotoğraf firması var, ve size bu anlaşmalı firma ile çalışılması gerektiği söyleniyor. Ancak bu durumun, başka bir fotoğrafçıyla çalışmanıza engel olmadığını bilmenizi isterim. Bunun sebebini de şu yazımda detaylıca inceleyebilirsiniz.

TAGS:

ÖNCEKİ YAZI
SONRAKİ YAZI

Bu yazıda en çok ilginizi çeken şey ne oldu?

TYPE & HIT ENTER