2017’nin “neredeyse gerçeküstü” düğünleri

2017’de bir çok harika (bazıları “neredeyse gerçeküstü”) düğünü fotoğraflama şansı buldum. İstanbul’un yanı sıra, Türkiye’nin diğer şehirlerinde, ve İtalya ve Kıbrıs gibi destinasyonlarda, çok tatlı çiftlerle tanıştım ve fotoğraflarını çektim. 

Evlenen çiftlerin normalde sadece aileleriyle ve en yakın arkadaşlarıyla geçireceği dakikalara dahil edilmenin büyük bir ayrıcalık olduğunu düşünüyorum. Geçen yıl da her bir çiftimin hayatındaki bu özel anlara tanık olmak ve belgelemekten büyük gurur duydum. 

Fotoğraflarını çektiğim bu düğünlerde, bir çok yeni arkadaş edindim, sevgi dolu aileler tanıdım, ve bütün bunları yaparken WPJA‘den bir ödül daha kazandım 🙂 2017’yi benim için keyifli bir yıl haline getiren tüm çiftlerime teşekkür ederim.

Ayrıca, 2017’de düğünlerini fotoğrafladığım bir çok çiftim, daha önce fotoğrafladığım kişilerin referansıyla bana ulaşmış oldukları için, eski çiftlerime de teşekkürlerimi sunarım. Kendileriyle dostluğumuzun günden güne güçlendiğini görmek harika.

2017 düğünlerinin en iyi anlarını aşağıdaki slideshow ile özetlemeye çalıştım. Bu şekilde, bu özel günlerin, sadece nikah ve düğün sırasındaki değil, düğün hazırlıkları ve tüm düğün günü boyunca yaşanan sevgiyi, keyfi ve heyecanını sizinle paylaşmak istedim. Arada dayanamayıp birkaç kına gecesinden de fotoğraflar ekledim 🙂 Tam ekran ve HD kalite ayarında, müziği de açarak izlemenizi tavsiye ederim.

 

TAGS:

ÖNCEKİ YAZI
SONRAKİ YAZI

Bu yazıda en çok ilginizi çeken şey ne oldu?

TYPE & HIT ENTER