İzmit düğün hikayesi : Duygu & Çağdaş

Güncelleme: Bu İzmit düğün hikayesini 2015’te fotoğraflamıştım. Hikayenin kahramanları Duygu ve Çağdaş’ın o zamandan bu yana yaşadıkları gerçekten çok ilham verici olduğu için, düğünden sonraki hikayelerini de paylaşmak istedim. Bu güncellemeyi bu sebeple yapıyorum.

Düğünden önce Duygu bir mimardı, Çağdaş ise iş güvenliği alanında çalışıyordu. Düğünden bir süre sonra ikisi de işlerini bırakıp, 2 yıl sürecek bir dünya turuna çıktılar!

Hindistan’dan başlayarak doğuya doğru seyahat ettiler. Bazen gittikleri ülkelerde geçici basit işlerde çalıştılar. Bu yolculuk sırasında bir de çocukları dünyaya geldi. Şimdi ise ufaklığın biraz büyümesi için turlarına ara vererek Datça’ya yerleştiler ve orada Yolculook adlı pansiyonu açtılar.

Hadi bu cesur çiftin İzmit’teki düğünlerinin hikayesine bakalım.

Düğün öncesi keyifli dakikalar Yeşillikler içinde gelin makyajı Kuaförde gelin ve arkadaşları dedikodu yapıyor Gelinin duvağı takılıyor Damat hazırlıkları Açık havada gelin makyajı Damat nikah öncesinde gerginliğini atmaya çalışıyor Damat havuza atılıyor

Daha önceki yazımda Duygu ve Çağdaş’ın Ankara’daki kına gecesini fotoğraflarını paylaşmıştım. Bir hafta sonra ise, çiftin İzmit’teki düğün hikayesi için Club Bithynia’da tekrar bir aradaydık.

Duygu ve Çağdaş hazırlıklarına Club Bithynia’nın harika bahçesinde başladı. Duygu ve kardeşlerinin makyajı da aynı bahçede yeşillikler arasında Melis Deniz tarafından yapıldı. Sonrasında duvağın takılması için Suat Birer Kuaför‘e geçtik. Kızlar birbirlerinin saçlarının yapılmasını beklerken heyecan verici dedikodular eksik olmadı.

Tekrar Club Bithynia’ya döndüğümüzde mekan hazırlıklarının sonuna yaklaşılmıştı. Çift gelinlik ve damatlığı burada kendilerine ayrılan odada giydi. Çift ile zaten Ankara’da dış çekim yapmış olduğumuz için, düğün gününde tekrar dış çekime gerek görmedik. Sadece aile fotoğraflarını burada çektik.

Nikah saati yaklaştıkça, o zamana kadar gayet rahat olan Çağdaş’ın heyecanı ve gerginliği artıyordu. Nikahtan hemen önce doruğa ulaşan heyecanı fotoğraflara da yansıdı.

Ancak nikahtan hemen sonra o heyecan yerini coşkuya bıraktı. Bol eğlenceli gecenin sonunda Çağdaş davetliler tarafından havuza atıldı.

———

Mekan : Club Bithynia

Gelinlik : Oleg Cassini

Damatlık : Network

Saç : Suat Birer

Makyaj : Melis Deniz

TAGS:

ÖNCEKİ YAZI
SONRAKİ YAZI

Bu yazıda en çok ilginizi çeken şey ne oldu?

TYPE & HIT ENTER