Jasmine Court Kıbrıs düğün fotoğrafları

Esra ve Emre’nin daha önce kına gecesi fotoğraflarını paylaşmıştım. Kınadan 2 gün sonra, bu sefer Jasmine Court Hotel Kıbrıs’ta düğün fotoğrafları için bir aradaydık.

jasmine court hotel düğün hazırlıkları kıbrıs düğün fotoğrafçısı kıbrıs düğün fotoğrafları kıbrıs düğün - gün batımında romantik gelin kıbrıs düğün fotoğrafları Esra’nın kınada tanıştığımız ve samimi olduğumuz ailesi ile birlikte, Jasmine Court‘un konforlu odalarından birinde buluştuk. Buradadaki hazırlıklardan sonra pozlu çekimlere geçtik. Çekimler için otelin geniş arazisinde çeşitli dış mekanları kullandık. Sonrasında da düğün başladı.

Belki biliyorsunuzdur; Kıbrıs’ta tebrik düğünü diye bir kavram var. Tebrik düğünlerinde eğlenceye ve dansa pek zaman ayırılmıyor. Daha çok, çiftin ve ailenin misafirleri sırayla gelip çifti tebrik ediyor ve hediyelerini sunuyor.

2 gün önceki kına gecesinde çift ve yakınları eğlenceye doymuşlardı. O yüzden, bu geceyi sadece tebrikleri kabul etmekle geçirmek onlar için problem olmadı.

Çiftin ailesinin Girne’de geniş bir çevresi olduğu için, davetli sayısı 1000’in üzerindeydi. Nikahtan sonra çift, kendileri için hazırlanmış olan tak önünde aileleriyle birlikte beklediler. Davetliler ise uzun bir kuyruk oluşturup, sırayla gelip çifti ve aileyi tebrik ettiler, hediyelerini verdiler.

Davetli sayısı o kadar fazlaydı ki, sıranın sonu görünmüyordu. Kuyruk, düğün alanına inen merdivenlerden yukarı doğru uzamaya devam ediyordu. Gece sonunda çift, saatlerce aynı yerde ayakta durmanın verdiği yorgunluğu, ve tüm sevenlerini bir arada görmüş olmanın mutluluğunu birlikte yaşıyordu.

TAGS:

ÖNCEKİ YAZI
SONRAKİ YAZI

Bu yazıda en çok ilginizi çeken şey ne oldu?

TYPE & HIT ENTER