ÖDÜLLER

Zaman zaman, üye olduğum düğün fotoğrafçılığı odaklı uluslararası organizasyonların düzenlediği yarışmalara fotoğraflarımla katılıyorum. Bu yarışmalarda dereceye giren ödüllü düğün fotoğraflarımı aşağıda görebilirsiniz. Bu ödüllerin sadece bana değil, fotoğrafını çektiğim çiftlere de verildiğini düşünüyorum. Ne de olsa, fotoğraflardaki aksiyonları onlar sergiliyor, ben sadece o ‘an’ı en estetik ve anlamlı şekilde yakalıyorum.

Fearless Photographers Ödüllü Düğün Fotoğraflarım

Dünyanın her tarafından 10binin üzerinde muhteşem fotoğrafın katıldığı Fearless Photographers yarışmalarında ödül almak gerçekten çok zor. Bu güne kadar aldığım Fearless ödüllerimi aşağıda görebilirsiniz.

Fearless award Collection 45 ödüllü düğün fotoğrafları Fearless award Collection 53 ödüllü düğün fotoğrafları

WPJA Ödüllü Düğün Fotoğraflarım

Wedding Photojournalists Association, dünyada belgesel düğün fotoğrafçılığı konusunda en köklü ve en prestijli organizasyonlardan biri. 2017 ve 2020 yıllarında WPJA tarafından Avrupa’nın en iyi 100 düğün fotoğrafçısı arasında gösterildim. Sadece “Belgesel” düğün fotoğrafları çeken ve bunu kanıtlayabilen fotoğrafçıların kabul edildiği bu topluluğun yarışmalarında jüriler, özellikle düğün sektörünün dışından, hatta Pulitzer ödüllü foto muhabirler ve editörler arasından özenle seçiliyor. WPJA’den düğün fotoğraflarımla şu ana kadar kazandığım ödüller şunlar;

WPJA ödüllü düğün fotoğrafları WPJA ödüllü düğün fotoğrafları WPJA ödüllü düğün fotoğrafları WPJA gold badge ödüllü düğün fotoğrafları WPJA ödüllü düğün fotoğrafları

Mywed Ödüllerim

Mywed her tür düğün fotoğrafçısını kabul eden bir rehber. Gelinlerimden İrem‘in bu fotoğrafı, diğer iki organizasyonun dışında Mywed’den de ödül kazandı.

Mywed Editors Choice

WPJA Diamond Awards

WPJA, düğünlerinden dışında save-the-date ve nişan fotoğrafları için de ayrı bir yarışma düzenliyor. Bu yarışmalarda kazandığım ödüller de şunlar.

ödüllü nişan fotoğrafları ödüllü save the date fotoğrafları

Kim bilir, belki sizin düğününüzden de ödüllü düğün fotoğrafları çıkartırız 🙂

TYPE & HIT ENTER