Gizlilik Politikası

Erkin Ağsaran Photography, kendi bilgilerinizin gizliliği konusundaki hassasiyetinize saygı duyar.

– erkinagsaran.com sitesi aracılığıyla bize sağlamış olduğunuz ad/soyad, telefon numarası, e-posta adresi gibi kişisel bilgileriniz, herhangi bir üçüncü parti ile paylaşılmaz.

– Sizi kampanya ve yeniliklerden haberdar etmek için gönderdiğimiz e-postalar, sizin daha önceden vermiş olduğunuz izninize tabidir. Eğer yanlışlıkla izin verdiğinizi düşünürseniz, ya da bizden bu tür e-postaları almak istemediğinize karar verirseniz, bildirim listemizden çıkartılma istediğinizi tarafımıza ilettiğinizde bu isteğiniz derhal yerine getirilir.

–  erkinagsaran.com sitesinin kontrolü dışındaki üçüncü partiler, internette yer alan web sitelerinin çoğundan olduğu gibi erkinagsaran.com sitesinden de bilgi almak ve toplamak amacıyla, cookie, web beacon ve benzeri teknolojiler kullanmaktadır. Üçüncü partiler, edindikleri bu bilgileri ölçüm servisleri ve hedef kitlelere yönelik reklamlar sunmak amacıyla kullanmaktadır. Hedef belirlenmiş reklamlar için bilgi toplanması ve kullanımı uygulamasının dışında kalma hakkına sahipsiniz. Bu tercihinizi bildirip dışarıda kalma hakkınızı kullanabileceğiniz bir mekanizmaya http://www.aboutads.info/choices/ adresinden erişebilirsiniz.

 

TYPE & HIT ENTER