Gizlilik Politikası

Erkin Ağsaran Photography, bilgilerinizin gizliliği konusundaki hassasiyetinize saygı duyar.

– erkinagsaran.com web sitesi ya da diğer vasıtalar aracılığıyla bize sağlayabileceğiniz kişisel bilgileriniz, sizi tanımlayacak şekilde herhangi bir üçüncü partilere satılmaz, devredilmez. E-posta adresinizi, ilgileneceğinizi düşündüğümüz haber ve kampanyalardan sizi haberdar etmek amacıyla size farklı platformlardan ulaşabilmemiz için, tanımlayıcı bilgilerinizi gizleyerek ve sadece Erkin Ağsaran Photography tarafından kullanılmak üzere söz konusu platformlarla paylaşabiliriz. Eğer böyle bir paylaşımı kabul etmezseniz, bize bir mesaj göndererek Erkin Ağsaran Photography’nin sunduğu kampanya ve indirimlerden haberdar edilmek istemediğinizi belirmeniz durumunda, sizi bu paylaşımların dışında tutarız.

– Sizi kampanya ve yeniliklerden haberdar etmek için gönderdiğimiz e-postalar, sizin daha önceden vermiş olduğunuz izninize tabidir. Eğer yanlışlıkla izin verdiğinizi düşünürseniz, ya da bizden bu tür e-postaları almak istemediğinize karar verirseniz, bildirim listemizden çıkartılma istediğinizi tarafımıza ilettiğinizde bu isteğiniz derhal yerine getirilir.

– erkinagsaran.com web sitesi üzerinden size kredi kartı numarası, banka hesap numarası, ya da benzeri finansal bilgileriniz sorulmaz, ya da herhangi bir şekilde elde edilmeye çalışılmaz.

–  erkinagsaran.com sitesinin kontrolü dışındaki üçüncü partiler, internette yer alan web sitelerinin neredeyse tamamından olduğu gibi erkinagsaran.com sitesinden de bilgi almak ve toplamak amacıyla, cookie, web beacon ve benzeri teknolojiler kullanmaktadır. Üçüncü partiler, edindikleri bu bilgileri ölçüm servisleri ve hedef kitlelere yönelik reklamlar sunmak amacıyla kullanmaktadır. Hedef belirlenmiş reklamlar için üçüncü partiler tarafından bilgi toplanması ve kullanımı uygulamasının dışında kalma hakkına sahipsiniz. Bu tercihinizi bildirip dışarıda kalma hakkınızı kullanabileceğiniz bir mekanizmaya http://www.aboutads.info/choices/ adresinden erişebilirsiniz.

 

 

TYPE & HIT ENTER