Çubuklu Hayal Kahvesi’nde düğün : Zeynep & Rod

Çubuklu Hayal Kahvesi, İstanbul’un Anadolu yakasında, boğaz kenarında harika bir düğün mekanı. Zeynep ve Rod’un Çubuklu Hayal Kahvesi düğün hikayesini fotoğrafladım.

Zeynep beni ve çalışmalarımı ilk olarak, bir arkadaşının düğününde görmüştü. Aslında düğün mekanı, masa fotoğrafları konusunda çifti kendi anlaşmalı fotoğrafçılarıyla çalışmaya mecbur bırakıyordu. Ancak Zeynep kendi istediği doğal düğün fotoğraflarını sadece benim sağlayabileceğimi farkettiğinden, düğün hikayesi için beni tercih etti.

Cubuklu Hayal Kahvesinde düğün: kel adam bayan kuaföründe Cubuklu Hayal Kahvesi düğün: gelin makyajı Gelin kuaförde bekliyor

Kuaförde Zeynep’in çok yakın iki arkadaşı, Ertan, ve Şili’den gelen Pamela, kendisine eşlik ettiler. Sonrasında gelinliği giymek için düğün mekanına geçtik.

Cubuklu Hayal Kahvesi düğün Cubuklu Hayal Kahvesi düğün: gelin gülüyor

Çubuklu Hayal Kahvesi düğün eğlencesini Boğaz’a karşı yapmak isteyen çiftler için harika bir ortam sunuyor. Düğün alanına girişini denizden yapmayı tercih eden çiftler için bir tekne de ayarlıyorlar. Çift dilerse yemeklerini teknede yiyebiliyor. Zeynep ve Rod’un teknedeki yemeğine boğazın serin sularında dans eden bir yunus da eşlik etti.

Cubuklu Hayal Kahvesi düğün: düğün mekanı süslemeleri Cubuklu Hayal Kahvesi wedding couple Cubuklu Hayal Kahvesi düğün: gelinlik tamir ediliyor Cubuklu Hayal Kahvesi düğün: ilk dans provası boğaz düğünü boğaz kenarında düğün Cubuklu Hayal Kahvesi düğün: havuz kenarında damat boğaz düğününde yunus Cubuklu Hayal Kahvesi düğün: damat teknede Cubuklu Hayal Kahvesi düğün: çift teknede Cubuklu Hayal Kahvesi düğün: ilk dans

Gecenin  sonunda, yurt dışından gelen arkadaşları çift için hazırladıkları konuşmaları yaptılar. Onları dinlerken Zeynep duygusal anlar yaşadı.
Cubuklu Hayal Kahvesi düğün: havuz kenarında bar Cubuklu Hayal Kahvesi düğün: konuşmalar Cubuklu Hayal Kahvesi wedding speaches Cubuklu Hayal Kahvesi düğün: gelinin konuşmalara tepkisi Zeynep ve Rod, sevdikleriyle birlikte bu boğaz düğününde çok eğlendi. Bu düğünü fotoğrafladığım, ve kendileriyle kalıcı bir arkadaşlık kurmuş olduğum için çok  mutluyum. Kendilerine de ömür boyu mutluluklar dilerim.

TAGS:

ÖNCEKİ YAZI
SONRAKİ YAZI

Bu yazıda en çok ilginizi çeken şey ne oldu?

TYPE & HIT ENTER