Wyndham Grand Kalamış düğün hikayesi : Nazlı & Yağız

Nazlı ve Yağız bildiğiniz çiftlerden farklıydı. Nazlı’nın kınası hakkındaki yazımı gördüyseniz, düğünün de benzersiz olacağını tahmin etmiş olabilirsiniz. Aslına bakarsanız çift, alışılmış düğün günü akışını alıp tersine çevirmiş gibi oldu. Bu sıra dışı Wyndham Grand Kalamış düğün hikayesini sayfanın devamında okuyabilirsiniz, ama önce bu fotoğrafları görmelisiniz.

Gelin rahat koltuklta Gelin aynada küpe takıyor Gelinin makyajı yapılıyor Nedimeler fotoğraflara bakıp eğleniyor Düğün hazırlıklarında nedime geline sarılıyor Düğün hazırlıkları sırasında gelin ve damat konuşuyorlar Gelin şampanya patlatıyor Damat gelinin odasının kapısında Damat ve arkadaşları düğün hazırlığında Nedime gelinliğe bakarken duygulanıyor Wyndham Grand Kalamış gelin hazırlıklarıWyndham Grand Kalamış düğün çifti ve arkadaşları Wyndham Grand Kalamış düğün kokteylinde gelin ve nedimeler ceket giyiyor Wyndham Grand Kalamış düğün kokteyli Gelin ve damat Wyndham Kalamış terasta denize karşı dans ediyor Wyndham Grand Kalamış düğün fotoğraflarıWyndham Grand Kalamış düğün selfisi Wyndham Grand Kalamış otel odasında düğün eğlencesigelin evlilik cüzdanını gösteriyor

Nazlı ve Yağız evlenmeye karar verdikten kısa süre sonra, Türkiye’de düğün planlayan pek çok çiftin yaşadığı ikileme düşmüşlerdi; uzaktan tanıdıkları ya da güçlükle hatırladıkları bir çok davetliyi eğlendirecek bir kutlama yapmak onlara cazip gelmiyordu. Sadece yakın arkadaşlarıyla rahat ve eğlenceli bir kutlama yapmak istiyorlardı. Ama elbette kıyılması gereken bir nikah, ve ağırlanması gereken akrabalar ve aile dostları vardı.

Bu ikilemi dahiyane bir fikirle çözdüler; after-party yerine before-party! Partiyi çok yakın arkadaşlarıyla birlikte nikahtan önce yapacaklardı. Ve bu parti otel odasında gerçekleşecekti. Eğlencenin süresini maksimize edebilmek için, evlendirme dairesinde mümkün olan son nikah saatini almışlardı. Aile ve akrabalarını ise, gündüz oteldeki bir kokteyl parti ile ağırlayacaklardı.

Otel odasında Nazlı’nın saç ve makyajını Jonat’s Couture yaptı. Gelinlik ise Vakko Wedding‘den alınmıştı. Hazırlıkların ardından hep birlikte kokteyle indiler. Kokteyl partinin ardından tekrar odalarına çıkıp, ayakkabıları-ceketleri çıkartıp, odanın rahatlığında doya doya eğlendiler. Nikah saati yaklaştığında eğlenceyi bitirip tekrar dışarı çıkmak çok kolay olmadı tabi 🙂 ama başardılar.

Nazlı ve Yağız’ı, alışılmış düğün kalıplarının dışına çıkıp, sıra dışı bir fikri hayata geçirdikleri için ayrıca tebrik ediyor, ve buna benim de şahit olmama ve belgelememe fırsat verdikleri için teşekkür ediyorum.

TAGS:

ÖNCEKİ YAZI
SONRAKİ YAZI

Bu yazıda en çok ilginizi çeken şey ne oldu?

TYPE & HIT ENTER