Anemon Galata düğün fotoğrafları

Genelde düğünlerini fotoğraflamam için bana ulaşanlar gelinler olur. Bazen damatlar tarafından da aranırım. Ama Tolga ve Anne’in düğün için beni arayan, Tolga’nın annesiydi. Oğlunun Anemon Galata düğün fotoğraflarını çekmemi istiyordu. Çiftin kendisi Monaco’da yaşadığı için, gelinin beğendiği düğün fotoğrafçısını arama işi ona kalmıştı.

galata kulesi gelin ve damat sokakta gelin ve damat galata düğün fotoğrafları gelin damat graffitili sokakta galata düğün fotoğrafları graffiti önünde gelin damat galata düğün fotoğrafları galata düğün fotoğrafları galata kulesi önünde siluetler küçük düğün ilk dans gelin damat düğünde konuşmaları dinliyor

Anne, DJ olan Tolga ile bir klüpte tanıştı. Düğünlerini de İstanbul’da, Anemon Galata’nın terasındaki Firuzende Restaurant‘da yapmaya karar vermişlerdi.

Anemon, Galata’nın tam merkezinde çok güzel bir otel. Terastan Haliç’in ve gece ışıklandırılan Galata Kulesi’nin görünümü harika. Tüm bu özellikler, bu mekanı özellikle küçük düğün planlayan yabancı çiftler için ideal bir seçim haline getiriyor. Anne ve Tolga’nın Galata düğünü de, az sayıda davetlinin katılımıyla küçük ve samimi bir kutlama olacaktı.

Tüm misafirler gelmeden önce, Galata’nın sokaklarında doğal bir dış çekim yaptık. Ardından otele çıkıp gelen misafirleri karşıladık.

Kutlama yemeği çok hoş bir atmosferde geçti. Davetlilerin bazıları, Anne ile aynı tiyatro grubunda idiler. Çift için hazırladıkları konuşmalarını da sevimli ve sözel bir sahne gösterisi formatında yaptılar. Gecenin devamı da, aynı şekilde keyifli ve kahkahalarla dolu geçti.

TAGS:

ÖNCEKİ YAZI
SONRAKİ YAZI

Bu yazıda en çok ilginizi çeken şey ne oldu?

TYPE & HIT ENTER