Karaköy Sardunya düğün hikayesi

Planlarken size sevimli ve romantik gelen bir şeyin, uygulamaya koyduğunuzda aşırı duygusal bir hal aldığını görmek şaşırtıcı olabiliyor. Başak ve Mümin de, Karaköy Sardunya‘daki düğünlerinde tam olarak bunu yaşadı.

Düğünün hikayesini ve aşırı duygusal anlarını sayfanın sonunda okuyabilirsiniz. Ama önce fotoğraflar.

eğlenceli ve romantik gelin damat pozu damat dış çekimde kahkaha atıyor sardunya düğün fotoğrafları deniz kenarında gelin damat gelin ve damat gelirken volkanlar yanıyor gelin damadın konuşmasını dinlerken duygulanıyor düğün pastası sardunya düğün pastası kesimi karaköy sardunya düğün guests having fun at sardunya karaöy wedding sarunda düğünde gelin ve damat pistte sardunya karaköy düğün eğlencesi

Başak ve Mümin alçak gönüllü, bir çiftti. Düğün fotoğrafları için yapay pozlar vermeyi hiç istemiyorlardı. Bu yüzden kısa bir süre, kendileri için en doğru fotoğrafçıyı aradılar. Anlaşılan onlar için bu fotoğrafçı fotoğrafçı bendim.

Düğün günü, Başak’ın makyajının yapılacağı Makyaj Odası‘nda başladı. Sonra, yürüme mesafesindeki otele geçtik. Başak gelinliği burada giydi. Nikah saatinden önce, hemen yanımızdaki Büyük Londra Oteli’nde de birkaç kare fotoğraf çektik.

Çift, gece düğünde birbirlerine okumak üzere konuşmalar hazırlamışlardı. Uygun zamanda mikrofonları ellerine alıp sahneye çıktılar. İşte ne olduysa o zaman oldu. Başak, kendi yazdığı yazının üzerinden defalarca geçmiş, provalar yapmıştı. Ama bu kelimeleri Mümin’e okurken bu kadar duygulanabileceğini bir kere bile düşünmemişti. Her ikisi de, konuşmalarını göz yaşları ve hıçkırıklar arasında, güçlükle tamamlayabildiler. Konuşmalar bittiğinde, neredeyse bütün misafirler ağlıyordu. O gece orada bulunan bulunan bir çok kişi, gelip çifti kucakladı. O kişiler arasında ben de vardım.

Başak ve Mümin, bu duygusal anları benim fotoğraflamamı tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederim. Bundan sonraki hayatınızda size bol kahkaha dilerim. İlle göz yaşı olacaksa, onlar da sevinçten olsun umarım.

TAGS:

ÖNCEKİ YAZI
SONRAKİ YAZI

Bu yazıda en çok ilginizi çeken şey ne oldu?

TYPE & HIT ENTER