Cent Koleji düğün fotoğrafları : Sevinç ve Kam

Sevinç ile ilk kez düğünden birkaç gün önce telefonda konuşmuştum. Kısıtlı zamanda bir görüşme ayarlamayı başarmıştık, böylece hem tanışmış olduk, hem de çekimleri gerçekleştirmeyi düğündüğümüz mekanları birlikte inceledik.

The first time I had talked to Sevinç on the phone was a few days before the wedding. We managed to make time for a meeting to help us get to know each other a bit, while scouting the area where we intended to do the portrait shoot.

Havanın çok soğuk olması ile ilgili endişelerimiz düğün gününde dağıldı. Bu kadar soğuk ve yağışlı geçen bir İstanbul kışında, bir Şubat düğünü için isteyebileceğiniz en güzel gün Sevinç ve Kam’e denk gelmişti. Zaten hem kuaförün, hem gelin evinin, hem de nikah salonunun Sarıyer’de birbirine çok yakın olması, rahat bir düğün olacağının işaretini veriyordu. Pozlu çekimler ve gece eğlencesi için seçilen mekanlarda da çok uzakta değildi. Cent Koleji düğün için çok uygun bir mekandı. Bunların üstüne bir de Kam’in Kanada’lı (yani hemşehrim:) ) olmasını eklerseniz , günün benim için ne kadar keyifli bir hal aldığını tahmin edebilirsiniz.

To Sevinç and Kam’s luck, on the wedding day we had clear skies and a milder weather in what seems to be the coldest and wettest winter in Istanbul. Besides, the hairdresser, the bride’s home and the ceremony hall were in walking distance from each other in Sarıyer. Reception hall and the portrait shoot location were not far either. Consider the fact that Kam is Canadian like I am, and you can imagine how much fun we had 🙂

İşte bu keyifli düğünden keyifli kareler.

Here are some of the photos.

Düğün hikaye fotoğrafları

Düğün hikayesi fotoğrafları

Bu düğün de sevgili Serhan Serter ile birlikte gerçekleştirdiğimiz bir çalışmaydı. Serhan o gün fuarda olacağı için fotoğraf çekimlerini benim yapmamı rica etmişti. İyi de etmişti 🙂 Sayesinde sevimli bir çiftle keyifli vakit geçirdim.

This was another wedding I’ve done in conjunction with Serhan Serter. He would be in the bridal fair that day, so he asked me to shoot the wedding. Thank God he did, as I had a great time shooting this lovely couple.

TAGS:

ÖNCEKİ YAZI
SONRAKİ YAZI
Yorumları gör
Yorumları gizle

Bu yazıda en çok ilginizi çeken şey ne oldu?

TYPE & HIT ENTER