Arka bahçede doğal düğün fotoğrafları : Ezgi & Mert

Ezgi ve Mert, ilk kez Uludağ’da bir kayak tatilinde tanışmışlardı. Harika bir tatilin sonunda ikisi de evlerine dönmüş, ama küçük bir detayı unutmuşlardı; birbirlerinin telefon numaralarını almayı.

Sonraki karşılaşmaları, tesadüfen İzmir’de gerçekleşti. Mert bir arkadaşını ziyaret ediyordu, ve koskoca şehirde Ezgi ile karşılaştı. Bu sefer telefon numaraları , bu güzel kendin-yap düğününe giden yolculuğun ilk adımı atılmış oldu.

Aslında çiftin nikahı bir hafta önce İzmir’de kıyılmıştı. Elbette İstanbul’daki aile ve arkadaşlar için de bir eğlence düzenlemek gerekiyordu.  Mert’in aile evinin geniş arka bahçesini düğün mekanı olarak seçtiler. Ezgi şehirde hala yeni sayılırdı, ve Mert’in Red Bull için etkinlik düzenlemekten gelen geniş bir deneyimi vardı. Bu yüzden, düğün detaylarını planlama sorumluluğunu Mert üstlendi. Her ikisi de doğal düğün fotoğrafları tercih ediyordu. Bana da portfolyomda örneklerini bol bol gördükleri çarpıcı ve doğal düğün fotoğrafları sebebiyle tercih etmişlerdi.

Bu kendin-yap bahçe düğününün hikayesinin tamamını, sayfanın sonunda, doğal düğün fotoğraflarını takiben okuyabilirsiniz.

damat gelin tacını takıyor gelin makyajını yaptırıyor düğün aksesuarları gelin makyajı yapılırken doğal düğün fotoğrafları düğün gününde gelin makyajını kontrol ediyor rahat gelin düğüne hazırlık yapıyor düğün gününde rahat gelin ve damat düğün hazırlıklarından önce rahat gelin ve damat bahçe düğün dekoru damat ve arkadaşı düğün oturma planı hakkında konuşuyor bahçe düğününde ilk dans sırasında doğal düğün fotoğrafları istanbul arka bahçe düğün arka bahçe kendin yap düğün arka bahçede düğün selfy doğal düğün fotoğrafları: gelin damada sarılıyor

Sabah Mert’e ailesinin evinde katıldığımda, bahçenin ve müzik sisteminin hazırlanmasını organize ediyordu. Damat traşı için birlikte Mert’in berberine geçtik. Ezgi’nin saçı ve makyajı da evde yapıldı. Ardından birlikte yaşayacakları yakındaki kendi evlerine gittik ve yakın arkadaşlarıyla biraz stres attık. Geri döndüğümüzde, bahçe düğün için neredeyse hazırdı. Evin için de gelinlik ve damatlığı giydiler.

İlk dans için Kenan Doğulu’dan Aşkkolik tercih etmişlerdi. İtiraf edeyim, şarkının ilk notalarını duyduğumda House of the Rising Sun çalıyor sandım 🙂 Gecenin devamında bahçede canlı müzik eşliğinde harika bir parti ve bolca dans vardı.

Ezgi ve Mert’e, birbirlerine sonsuza dek sımsıkı sarılmalarını dilerim.

 

TAGS:

ÖNCEKİ YAZI
SONRAKİ YAZI

Bu yazıda en çok ilginizi çeken şey ne oldu?

TYPE & HIT ENTER