Radisson Blu Ataşehir kına gecesi

Nazlı’nın düğününden önceki gün Radisson Blu Ataşehir‘de yaptığı kına gecesi gerçekten çok keyifliydi. Nazlı beni daha önceden düğünü için rezerve etmişti. Düğüne sayılı gün kala beni arayıp, kına gecesi fotoğraflarını da benim çekmemi rica etti. Seve seve kabul ettim.

Nazlı ve arkadaşlarına, otel odasındaki hazırlıklar sırasında katıldım, ve kına gecesini sonuna kadar keyifle fotoğrafladım. Kızlar saç ve makyajlarını odada yaptılar. Burada Nazlı ayrıca eline Hint kınası da yaptırdı.

Hikayenin devamını sayfanın sonunda, fotoğrafları takiben bulabilirsiniz

Henna bride makeup kına gecesinde hint kınası Radisson Blu Henna Night Bride Bride and friends in hotel room in henna night nedime giyiniyor Briefing before the henna party kına gelin Radisson Blu kına gecesi Henna bride dancing Radisson Blu istanbul kına gecesi Radisson Blu istanbul kına eğlencesi kına öncesi gelin hazırlıkları kına için hazırlıklar kına gecesi gelinin salona girişi Kına gecesi gelinin arkadaşları mumlarla yürüyor kına gecesi damat davul çalıyor kına gecesi gelin ve damat dans radisson blu kına gecesi gelin ve damat dans ediyor Radisson Blu istanbul kına gecesi gelin ve arkadaşları dans ediyor Kına gecesi gelin ve arkadaşları poz veriyor

Eğlence, Nazlı tahtında otururken İklim Kına Organizasyon ekibinin yaptığı harika açılış gösterisiyle başladı. Danslar ve eğlence bir süre devam ettikten sonra, Nazlı gelin ve arkadaşları kaftanı giymek için salondan ayrıldı. Gelinin asıl kına yakılışı için salona ikinci girişi, geleneksel olarak tek sıra halinde mum taşıyan nedimeler eşliğinde gerçekleşti. Gecenin sonunda ise damadımız Yağız da salona geldi ve eğlenceye katıldı. Hatta bir ara davul çaldı.

Gerçekten harika bir kına gecesi yaşadık. Orada olmanın bana sağladığı bir avantaj ise, düğüncen önce Nazlı’nın arkadaşları ve ailesiyle tanışmak oldu. Bu durum gerçekten düğün gününde işleri çok daha kolaylaştırıyor. Bir sonraki yazımda, bu sıra dışı düğün hikayesini de paylaşacağım.

Çiftin düğün fotoğraflarını da bu sayfada görebilirsiniz.

PREVIOUS POST
NEXT POST
TYPE & HIT ENTER