Point Hotel düğün hikayesi

Genelde düğün hikayesi çekimlerinde, tüm gün boyunca gelinin yakınlarında olurum. Hatta o gün gelin, damattan çok beni görür. Ama İpek, Somer’in hazırlıklarının daha eğlenceli ve aksiyon dolu olacağını düşünmüştü. Böylece, bir düğün gününün size bir de damadın gözünden anlatma şansını bulmuş oldum. İşte İpek ve Somer’in Point Hotel düğün hikayesi.

damat cilt bakımı damat ve arkadaşı şampanya açarken point hotel düğün hikayesi point hotel düğün point hotel düğün

İpek ve Somer ile Ezgi ve Mert’in düğününde tanışmıştık. İpek o düğündeki çalışma tarzımı, ve ortaya çıkan fotoğrafları görünce, kendi düğününü de benim fotoğraflamamı istemişti.

O günün sabahında Somer ile kuaförde buluştuk. Orada Somer, şu ana kadar bir erkek kuaföründe görmediği bir muameleye maruz kaldı. Sadece saç traşı değil, ufak çaplı bir cilt bakımı da yapıldı. O anları fotoğraflarken, İpek’e kararında hak verdiğimi söylemeliyim.

Kuaförden sonra, Somer markete uğrayarak, otel odasında arkadaşlarıyla yapacakları ön kutlama için gerekli nevaleyi topladı. Sonra hep birlikte düğünün yapılacağı Point Hotel Barbaros‘a geçtik. Davetlilerin gelişini beklerken, çift ve arkadaşları odada çok keyifli zaman geçirdiler. Günün bu kısmında İpek’in üzerindeki siyah gelin sabahlığı, yüzünün güzelliğini daha da ön plana çıkartıyordu. Bir geline siyah renk bu kadar mı güzel yakışır?

Vakit geldiğinde, bol şahitli bir nikah, ve aile büyüklerinin konuşmalarının ardından eğlenceler başladı. Güzel müzik ve eğlenceli arkadaşların da katkısıyla, çok keyifli bir düğüne tanıklık ettik.

TAGS:

ÖNCEKİ YAZI
SONRAKİ YAZI

Bu yazıda en çok ilginizi çeken şey ne oldu?

TYPE & HIT ENTER