Casa Costa Bodrum’da düğün : Kıvılcım & Özgür

Kıvılcım ile ilk Başak ve Omar’ın Dalaman Hilton’daki düğününde tanışmıştım. Kıvılcım, Başak’a yardımcı olmak için bir oraya bir buraya koşturan arkadaşlarının başında geliyordu.

3 sene sonra, o odada koşturan insanlar bu sefer Kıvılcım’ın Bodrum düğün eğlencesi için bir araya gelmişlerdi. Ve ben de düğün fotoğrafçısı ünvanıyla yine onlarla birlikteydim. Bir önceki gün de davetlileri eğlenceye ısındırmak için deniz kenarında verdikleri partiye katılmış ve fotoğraflamıştım.

Daha fazla uzatmadan, Casa Costa Bodrum’daki düğünün keyifli hikayesine dönelim.

Bu düğünün detaylarını sayfanın sonunda fotoğrafları takiben okuyabilirsiniz.

casa costa Bodrum beach party -142621 casa costa Bodrum Wedding bride getting readycasa costa Bodrum düğün öncesi gelinlik casa costa Bodrum Wedding bride getting ready bodrum deniz kenarında düğün hazırlıkları Wedding in bodrum : bride and friends on balcony wedding casa costa Bodrum : getting ready gelin hazırlık öncesi balkonda bodrum düğün fotoğrafları gelin balkonda hazırlanıyor bodrum düğün masası isim etiketleri gelin ve arkadaşları hazırlık öncesi bodrum düğün için oturma planı bodrum düğün oturma planı hazırlanıyor brides grandmother casa costa Bodrum düğün haberci çocuk hazırlanıyor casa costa Bodrum damat hazırlıkları bodrum düğününde damat şampanya patlatıyor casa costa Bodrum düğün hazırlığı Bodrum Wedding gelin balkona çıkıyorcasa costa Bodrum düğününda gelin ve damadın gelişini duyuran çocuk casa costa Bodrum gelin ve damat moonbeach casa costa Bodrum nikah seremonisi Bodrum nikah kıyılırken gelinin annesi ağlıyor bodrumda düğün: ilk dans gelin ve damat bodrum düğün ilk dans sırasında moon beach casa costa'da düğün casa costa gundogan Bodrum düğün casa costa Bodrum düğün eğlencesi Bodrum düğün misafirleri denize atlıyor

Bodrum’da düğün yapmak, özellikle misafirleriniz çoğu farklı şehir ve ülkelerden gelen genç ve eğlenceli arkadaşlarınız ise, gerçekten iyi bir fikir. Kıvılcım ve Özgür’ün burada bir plaj düğünü yapmayı tercih etmelerinin bir sebebi de, yabancı misafirlerine Bodrum yazının keyfini yaşatmaktı.

Düğün hazırlıkları Kıvılcım’ın Casa Costa‘daki odasında başladı. Buranın balkonundan, aşağıdaki Moonbeach’in düğün için ayrılmış plajını izleme şansı da vardı. Nikah deniz kenarında kıyıldı. Özgür’ün yeğeni çiftin gelişini haber veren bir tabela ile sahneye çıktı, çift ise onu takip etti. İlk dans şarkısı olarak Michael Bublé yorumuyla Save The Last Dance For Me seçmişlerdi. Yemeğin ardından yine deniz kenarında çılgın bir parti başladı. Gece, çift ve davetlilerin denize atlamasıyla sona erdi.

Kıvılcım ve Özgür, Bodrum düğün hikayenizetanık olmak ve fotoğraflamak gerçekten keyifliydi. Hayat boyu aynı keyifi birlikte sürmenizi diliyorum…

 

PREVIOUS POST
NEXT POST
TYPE & HIT ENTER