Keyifli düğünler için benzersiz düğün fikirleri | Erkin Ağsaran Photography

Düğün gününüz keyifli geçsin

Uygulanabilir fikirlerle dolu ücretsiz kitapçık e-posta kutunuza gelsin.


Yıllardır, yurt içinde ve yurt dışında, Türk ve yabancı çiftlerin düğünlerini fotoğraflıyorum. Bu düğünlerden bazılarında gördüğüm, bazılarında da benim önerdiğim, yaratıcı ve benzersiz düğün fikirleri oldu. Bu fikirlerden, ileride evlenecek olan çiftlerin de faydalanacağını düşündüm. Bu yüzden bu düğün önerilerini, bu küçük e-kitapçıkta derleyip isteyen herkesle paylaşmaya karar verdim.

Bunlar, diğer birçok kaynakta karşılaşacağınız önerilerden biraz farklı olabilir. Cosmo’da ya da Martha’da okuduğunuz düğünü güzelleştirici fikirler, biraz fazla bohem, ya da fazla yüzeysel kaçıyor olabilir. Eğer öyleyse, bu kitapçıktaki taze ve yaratıcı düğün fikirleri hayal gücünüzü çalıştıracak.

Çünkü bu kitapçıkta, dekorasyon önerilerinden falan bahsetmiyorum. Kitapçıkta, doğrudan düğün keyfinize katkıda bulunacak konular var. Ya da, keyif almayacağınızı bildiğiniz konulara karşı neler yapabileceğiniz var.

Örnek vermek gerekirse, çoğu modern çift, düğün arabası süslemek istemiyor. Ancak öte yandan, aile büyüklerinin ısrarlarını kıramıyorlar. Bu durum, o gün keyiflerin az da olsa kaçması riskini doğuruyor. İşte bu e-kitapçıkta bunun gibi, gerçek hayattaki düğün akşındaki riskli konulara kendi çözümler önereceğim.

Dahası, kendi çözümlerinizi kendiniz üretebilmeniz için hayal gücünüzü zorlayacağımı düşünüyorum.

Bu e-kitapçıkta neler var derseniz;

  • Düğün gününüzde aksiliklerle karşılaşma riskinizi en aza indirecek, en mutlu gününüzü tasasız şekilde, keyifle yaşamanızı sağlayacak küçük ipuçları
  • Düğün planlama sürecinde karşılaşacağınız sürprizler
  • Hesaba katmanız gereken küçük detaylar
  • ve son olarak, hayalinizdeki gibi sıcacık ve duygu dolu düğünü, bütçenizi sarsmadan ve kimseyi kırmadan yapabilmenin yöntemi

Yani diyelim ki, aslında sizin hayalinizde, küçük bir sahil kasabasında, ya da yurt dışında, sadece en sevdiklerinizin katılacağı bir düğün yapmak var. Ama 400 kişilik bir otel düğünü yapmazsanız kırılacak bir çok seveniniz var. Çözüm için ihtiyacınız olan ilham, bu e-kitapçıkta.

Ücretsiz kitapçığı email olarak almak için, aşağıdaki alana email adresinizi yazıp gönderin, ve email gelen kutunuzu kontrol edin. Olur da 5-10 dakika içinde ulaşmazsa, bir de spam klasörüne bakın. Ne olur ne olmaz 😉


TYPE & HIT ENTER