Save-the-date fotoğrafları : Serra ve Sercan

Bugün, birkaç aydır görmenizi istediğim bazı fotoğrafları paylaşıyorum. Bu save the date fotoğraf çekimini, Temmuz sonunda, güzel güneşli bir günde gerçekleştirmiştik.

Artık bir çok çift, düğün misafirlerini bilgilendirmek için klasik davetiyeler yerine save the date kartlarını tercih ediyor. Serra ve Sercan da insanları düğüne bu şekilde davet etmenin daha hoş olacağını düşünüyorlardı.

Düğünden uzun zaman önce bir araya gelip, kartlarda nasıl bir fotoğraf kullanacağımızı konuştuk.  Fikirler havada uçuştu, ve sonunda mesajı olan, gündeme atıfta bulunan fotoğraflar üretmeye karar verdik. Pankartlar hazırlandı, aksesuarlar toplandı, ve ortaya aşağıdakiler gibi fotoğraflar çıktı.

Istanbul_Save_The_Date-1020

Istanbul_Save_The_Date-1030 Istanbul_Save_The_Date-1040 Istanbul_Save_The_Date-1041 Istanbul_Save_The_Date-1061 Istanbul_Save_The_Date-1070 Mesaj veren save the date fotoğrafları Istanbul_Save_The_Date-1090 Save the date fotoğrafları Istanbul_Save_The_Date-1110 Save the date fotoğraf çekimi istanbul Save The Date fotoğraf çekimi

Serra ve Sercan’ın düğünlerinden bazı fotoğrafları da çok yakında paylaşacağım.

 

 

 

TAGS:

ÖNCEKİ YAZI
SONRAKİ YAZI

Bu yazıda en çok ilginizi çeken şey ne oldu?

TYPE & HIT ENTER