Ses stüdyosunda save-the-date çekimi

Zeynep ve Orçun’un düğünlerinden önce bir save the date çekimi de yapacaktık, ancak tarih ve mekana henüz karar vermemiştik. Bir akşam Zeynep heyecanla beni aradı, ve save the date çekimi için aklına harika bir fikir geldiğini söyledi. Fotoğrafları bir ses stüdyosunda, onlar şarkı söylerken çekecektik.

gelin adayı müzik stüdyosunda save the date çekimi de yaptırdıdamat adayı müzik stüdyosunda ses stüdyosunda fotoğraf çekimigelin adayı mikrofonda ses stüdyosunda save the date fotoğraf çekimi nişanlı çidt düğünlerinde oynatacakları klip çekiminde ses stüdyosunda save the date fotoğrafları ses stüdyosunda save the date fotoğraf çekimi ses stüdyosunda save the date fotoğrafları nişan save the date çekimini müzik stüdyosunda yaptılar

Fikrin çıkış noktası, düğünde yapacakları bir sürprizdi. Eski fotoğraflardan oluşan klasik barkovizyon gösterisi yerine, kendileri şarkı söylerken çekilmiş bir video klip göstereceklerdi. Save the date fotoğraflarını da bu klip çekimi sırasında yapmak süper bir fikirdi.

İkisi de müzisyen değildi. Şarkı söylemek konusunda tecrübeleri yoktu.  Ve ilk defa bir müzik stüdyosuna giriyorlardı. Ama eğlenceli karakterleri sayesinde kolay uyum sağladılar. Hatta mikrofonda oldukça profesyonel göründüklerini söylemeliyim.

Ancak, stüdyo ekipmanlarının sesi nasıl güzelleştirebildiğini bilmenizi isterim. Çekimlerin bir kısmında gerçek seslerini duyunca, aradaki büyük farkı gördüm.

Anlaşılan Orçun da daha önce Zeynep’i şarkı söylerken hiç dinlememiş. Zira, o da Zeynep’in gerçek sesini duyunca, çektiği acıyı gizlemek için çok uğraştı. Üzgünüm Zeynep, çok çok tatlısın, ama şarkı söylemek en yetenekli olduğun konulardan biri değil 🙂

Bu tatlı çiftin Divan Asya düğün hikayesini de görmelisiniz.

TAGS:

ÖNCEKİ YAZI
SONRAKİ YAZI

Bu yazıda en çok ilginizi çeken şey ne oldu?

TYPE & HIT ENTER