Richmond Hotel Leb-i Derya Düğün Fotoğrafları

Özellikle yabancı çiftlerim, sadece düğünlerini değil, düğün öncesi çift çekimlerini de fotoğraflamamı istiyorlar. Ama Vicky ve Alper için, Richmond Hotel düğün hikayesinin yanı sıra yaptığımız farklı gün çekimi biraz farklıydı. Çünkü sadece ikisini değil, minik kızları Elin’i de katarak bir aile çekimi gerçekleştirdik.

Ancak bu yazıda çiftin sadece düğün hikayesini paylaşacağım.

kuaförde gelin hazırlıkları Gelin kuaförde hazırlanırken arkadaşıyla sohbet ediyor arkadaşı gelinin hazırlıklarını izliyor gelinin annesi, kız kardeşi ve arkadaşı, gelin gülerken boğazında oluşan şekilleri incelerken eğleniyor gelin ve damat klasik araba ile düğün mekanına gidiyor yakaya asılı güneş gözlüğünden yansıyan gelin damat gelinin ayakkabısını çıkartıyor gelin bebeğini besliyor richmond hotel düğün hazırlıkları leb-i derya düğün pastası damat gelinin bacak bağını dişiyle çıkartıyor richmond hotel düğün leb-i derya düğün damat limbo yapıyor

İsviçre’de yaşayan Vicky ve Alper, aile büyüklerinin de katılabilmesi için düğünlerini İstanbul’da yaptılar. Düğün mekanı olarak Beyoğlu Richmond Hotel‘in terasında bulunan Leb-i Derya Meyhane‘yi seçmişlerdi.

Çift, İsviçre’den gelen misafirlerine gün içinde bir İstanbul deneyimi yaşatmak istemişti. Bu sebeple, misafirleri için bir tekne kiralamışlardı. Buradaki ince düşünce, düğünün gece ve otelde olmasına rağmen, tekne turunu havanın aydınlık olduğu saatlerde planlamalarıydı. Böylece davetliler İstanbul Boğazı’nın güzelliğini gün ışığında görme şansı bulabildi.

Tekne turunun ardından düğün için Richmond Hotel’e geçip geceye hazırlandık. Bütün bu koşuşturma ve heyecan arasında, Vicky annelik görevlerini aksatmıyor, sevimli kızları Elin’in ihtiyaçları ile de ilgileniyordu. Elbette gün boyu annesi ve kız kardeşinden aldığı yardımların da çok faydası oldu.

Düğün için Leb-i Derya’ya çıktığımızda, harika bir boğaz manzarası ile karşılaştık. Bu manzaraya karşı güneşi batırdıktan sonra, düğün eğlencesi başladı. Çift ve misafirler düğün boyunca bol bol eğlendiler, ve geceyi limbo danslarıyla sonlandırdılar.

TAGS:

ÖNCEKİ YAZI
SONRAKİ YAZI

Bu yazıda en çok ilginizi çeken şey ne oldu?

TYPE & HIT ENTER