İstanbul’da bir sonbahar düğünü

Birkaç gün önce save the date çekimlerinden fotoğraflar paylaştığım Serra ve Sercan’ın, sonbahar düğünü hikayesini de fotoğrafladım. Aslında bildiğimiz kalabalık düğünlerden yapmadılar. Gündüz nikahın ardından, gece birkaç arkadaşlarıyla birlikte bir kutlama yemeği gerçekleştirdiler. Fotoğrafları sayfanın devamında görebilirsiniz.

damat camdan dışarıya bakıyor sonbaharda farklı mekanda dış çekim apartman bahçesinde dış çekim apartman bahçesinde dış çekim sonbahar düğünü gelini seyreden çocuk düğünde üç nesil bir arada arkadaşlar arasında düğün kutlaması

Tüm gün süren çekimlere kuafördeki hazırlıklarla başladık. Çift dış çekim için uzaklara gitmek, klasik dış çekim mekanlarında diğer onlarca gelin ile birlikte sıraya girmek istemiyordu. Bu yüzden dış çekim için, kuaförün olduğu bölgedeki sokakları ve apartman bahçelerini kullandık. Böylece hem trafikte eziyet çekmediler, hem de herkesinkinden farklı mekanlarda çok hoş düğün fotoğrafları oldu.

Nikahta imzaları attıktan sonra Sercan, kısa bir konuşmayla, Serra’nın yakın zamanda vefat eden annesini anmayı ihmal etmedi. Bu kısacık konuşma, mekanda ben dahil herkesin gözlerini doldurdu.

Serra ve Sercan, birlikte güzel ve mutlu bir geleceğe yürümeniz dileğiyle…

TAGS:

ÖNCEKİ YAZI
SONRAKİ YAZI

Bu yazıda en çok ilginizi çeken şey ne oldu?

TYPE & HIT ENTER