Wellborn Luxury Hotel’de düğün : Fatoş ve Deniz

Şehirlerarası bir aşktı Fatoş ve Deniz’inki. Fatoş Ankara’da yaşıyordu, Deniz ise İzmit’te. Fatoş’un stajyer olduğu dönemde tanışmışlar, staj bittikten sonra aşklarını iki şehir arasında yaşamaya çalışmışlardı.

İlişki boyunca olduğu gibi, düğün hazırlıkları sırasında da, aradaki mesafe onların işlerini zorlaştırmaya çalışıyordu. Ama her detaya önem veren Fatoş, ve ona istediği herşeyi vermeye hazır olan Deniz, bu zorluklara rağmen Wellborn Hotel’de harika bir düğün planlamışlardı.

Düğün günü İzmit’te kuaför Mehmet Tatlı‘da buluştuğumuzda, Fatoş ve Deniz’in yanısıra, Fatoş’un ablası ve yeğeni de destek olmak için oradaydı. Burada Fatoş’un makyajını da sevgili Aynur Subaşı yaptı.

O kadar uzun süre ayrı şehirlerde yaşadıklarından mıdır bilmem ama, Deniz kuaförde de Fatoş’un yanından ayrılamıyor, Fatoş’un güzel bir kadından harika bir geline dönüşmesini izliyordu. NOT: Bu dönüşümü siz de izlemek için bu yazının sonundaki bonusu kaçırmayın!!!

Fatoş gelinliğini Joya Puro’dan almıştı. Gelinliği giymek için de oraya geçtik. İyi ki de öyle yapmışız. Böylece, gelinlikte çıkan küçük sorunlar, doğrudan işin uzmanı tarafından giderildi 🙂

Ardından düğün için Wellborn Hotel‘e geçtik. Çift gece boyunca arkadaşları ve sevdikleriyle birlikte bol bol eğlendi. İşte o düğün gününden fotoğraflar.
wellborn hotel düğün hazırlıkları duygusal nikah anı wellborn luxury hotel düğün wellborn hotel düğün

Ve düğünün bonusu; belki de Türkiye’de bir ilk. Gelin duvağının takılma sürecini timelapse formatında izleyebilirsiniz!! Aslında bu kareleri çekerken aklımda böyle birşey yoktu, ama fotoğraflar üzerinde çalışırken kafamda bir şimşek çaktı ve böyle bir timelapse video hazırlamaya karar verdim. Plansız yapılan ve ilk kez denediğim bir çalışma olduğundan bazı hatalar olabilir, kusura bakmayın artık 🙂 İyi eğlenceler…

TAGS:

ÖNCEKİ YAZI
SONRAKİ YAZI

Bu yazıda en çok ilginizi çeken şey ne oldu?

TYPE & HIT ENTER