Elite World Hotel’de düğün : Zeynep & Burak

Zeynep ve Burak, birbirlerini okul yıllarından beri tanıyorlardı. Uzun süren arkadaşlıkları, ilerleyen yıllarda aşka dönüştü. Hostes olan Zeynep’in sık yurt dışı görevleri, ve Burak’ın bir dönem yurt dışında çalışması, ilişkilerini taze tutmalarını sağlıyor, güçlendiriyordu.

Zeynep’in kendisini çok seven annesi ve akrabalarıyla ilişkisi çok samimiydi. Evdeki hazırlıklar sırasında Zeynep ve ailesinin ilişkisini gözlemledikçe, düğün günü boyunca bir çok duygusal an fotoğraflayacağımı öngörebiliyordum.

Burak’ın babaannesi, yaşından ve sağlık durumundan dolayı nikaha katılamayacaktı. Bu yüzden gelin konvoyu el öpmek için babaannenin evine uğradı. Günün en duygulu kısmı olacağını düşündüğüm bu ziyaret, damadın pantolonunun patlamasıyla, günün en komik dakikalarına dönüştü.

Nikah sırasında Zeynep’in annesi ve anneannesi binbir türlü duygular içindeydi. Gurur, mutluluk, hüzün… Onun bu hali beni de çok duygulandırdı. Ben o ruh hallerini fotoğraflarken, aslında kameranın arkasında kendi gözyaşlarımı gizliyordum.

Nikahtan sonra düğün için Elite World Hotel‘e geçtik. Burak tam bir Star Wars hayranıydı. Hatta aslında Star Wars temalı bir düğün hayal ediyordu, ama elbette bu kolay kabul edilebilecek bir fikir değildi. Ancak Burak’ın arkadaşları harika bir sürpriz hazırlayarak, düğünün ilerleyen saatlerinde ışın kılıcı ve Darth Vader kostümüyle Burak’a karşısına çıktılar. Sonrasında kostüm elbette Burak’a giydirildi.

Buradan Zeynep ve Burak’a tekrar mutluluklar diliyorum. Bu Elite World düğün hikayesinin fotoğraflarını aşağıda görebilirsiniz.

dövmeli gelin nikahta gelinin annesinin kahkahaları elite world hotel düğün star wars hayranı damat elite world düğün elite world düğün eğlencesi sırasında dans etmek için çıkartılmış ayakkabı gelin buket atmadan önce bekar kızları piste çağırıyor elite world hotel düğün

TAGS:

ÖNCEKİ YAZI
SONRAKİ YAZI

Bu yazıda en çok ilginizi çeken şey ne oldu?

TYPE & HIT ENTER