Green Park Pendik düğün hikayesi

İranlı gelin Farnaz ile Türk damat Onursal’ın Green Park Pendik düğün hikayesi fotoğraflarını ve videosunu bu sayfada bulabilirsiniz. Bu düğünde çektiğim 7 farklı fotoğraf, WPJA‘den ödüller kazandı.

Ayrıca çift ile farklı bir tarihte de dış çekim gerçekleştirdik. O çekimden bazı fotoğrafları da bu sayfada görebilirsiniz. Ama önce çift ve düğün ile ilgili anektodları paylaşayım.

Farnaz ve Onursal’ın düğün tarihini rezerve etmemin hikayesi biraz komik aslında. Benimle ilk iletişime geçen kişi, Farnaz’ın Amerika’da yaşayan ablası oldu. Kardeşinin İstanbul’daki düğünü için fotoğrafçı arıyordu. Güzel sohbetin ardından, ben takvimime düğün tarihini ekledim.

Birkaç gün sonra Onursal da bana ulaştı. Düğün tarihini söyleyince ben de o tarih ile ilgilenen başka bir çift olduğunu bilgisini verdim. Ama planladıkları düğün hakkında biraz daha bilgi aldıkça, iki düğün arasındaki şaşırtıcı benzerlikler ortaya çıkmaya başladı. Ve nihayetinde, her iksinin de bana aynı düğün için ulaştığı ortaya çıktı.

Düğüne bir kaç gün kala, çift ile birlikte bir dış çekim ve video çekimi yaptık. Dış çekimleri iki farklı mekanda gerçekleştirdik. Farnaz gelinlik dahil 3 farklı kıyafet değiştirdi. Düğün gününde ise çift, Green Park Pendik‘te İran usulü bir nikah ile evlendi. İşte çiftin düğün hikayesi ve dış çekiminden fotoğraflar, ve düğün videosu.

Düğün hikayesi fotoğrafları

green park pendik düğün öncesi gelin köpeğiyle oynuyor green park pendik düğün hazırlıkları Sigara dumanını üfleyen gelin Green Park düğününde gelin odasında telefonla konuşuyor İran usulü nikah Green Park düğün

Dış çekim

nişan fotoğrafları çekimi sahilde dış çekim

Düğün videosu

TAGS:

ÖNCEKİ YAZI
SONRAKİ YAZI

Bu yazıda en çok ilginizi çeken şey ne oldu?

TYPE & HIT ENTER