Evde çılgın düğün : Elif ve Gürhan

Gürhan ile ilk kez Esra ve Aykut’un düğününde karşılaşmıştık. Kendisi Aykut’un kuzeniydi. 3 yıl sonra kendi düğünü için beni aradığında, eğlenceli bir partiyle daha karşılaşacağımı tahmin etmiştim 🙂 Bir de dünya tatlısı eşi Elif ile tanışınca bundan emin oldum.

Nikahı ve düğünü kendi evlerinin bahçesinde yapacaklardı, ama bahçe süslenirken aynı evde kendi hazırlıklarını yapmak çok keyifli olmayacaktı. Bu yüzden Les Ottomans düğün hazırlıklarını için seçtikleri mekan oldu. Eğlence hazırlıklar sırasında başladı. Bu çılgın düğün gününün fotoğraflarını paylaşıyorum. Fotoğrafların altında düğünün hikayesini ve detaylarını okuyabilirsiniz.

Les Ottomans düğün hazırlıklarında gelin Les Ottomans gelin Les Ottomans damat gelini izliyor Les Ottomans gelinlik Les Ottomans düğün hazırlıkları Gelin hazırlanırken damat dinleniyor Gelin saç ve makyaj Gelin hazırlıkları Les ottomans gelinlik giyiliyor Les Ottomans düğün gelin ve arkadaşları damat ile birlikte Damat geline sashimi yediriyor Les Ottomans gelin merdivenlerden iniyor Gelin merdivenlerden iniyor Les Ottomans düğün öncesi gelinlik giyiliyor Geline duvak takılıyor Les Ottomans düğün damat Gelin dans ediyor Les Ottomans düğün gelin ve damat Bahçe düğününde gelin ve damat nikah alanına çıkıyor Nikah öncesi konuşmalar Ev bahçesinde nikahçılgın düğün : Gelinlik kesiliyor Gelinliği yırtmak Gelinliği kesmek Gelin düğün alanına çıkıyor Mini gelinlikli gelin bahçede düğün sırasında canlı müzik Behçe düğünü dansözler Düğünde davetliler eğleniyor Damat gelini izliyor

Düğün günü Elif ile düğün hazırlıkları için Les Ottomans‘da buluştuk. Elif ve Gürhan hazırlanırken arkadaşlarıyla birlikte çok keyifli zaman geçirdiler. Deniz kenarında birkaç pozlu fotoğraf da çektikten sonra nikah için eve geçtik.

Ev düşündüğümden daha fazla sayıda davetli ile doluydu. Nikahın öncesinde çiftin arkadaşları biraz esprili, biraz duygusal konuşmalar yaptılar. Sonra ise DJ eşliğinde eğlenceye geçtik. Gecenin sürprizi Elif’ten geldi. Daha rahat dans edebilmek için gelinliğini kestirmeyi düşündüğünden bahsetmişti. Gerçekten de, stilist olan arkadaşı ile birlikte odaya geçtiler ve burada gelinliğin etekliğini yeniden şekillendirdiler. Geceye mini gelinlik ile devam etti.

Damadın gözü kapalı jartiyer çıkarma merasimi, kısa bir canlı müzik, dansöz gösterisi ve benzeri bir çok çılgın eğlence gecenin 3’üne kadar sürdü.

Elif ve Gürhan’a kucak dolusu sevgiler ve mutluluklar….

TAGS:

ÖNCEKİ YAZI
SONRAKİ YAZI

Bu yazıda en çok ilginizi çeken şey ne oldu?

TYPE & HIT ENTER