Bosphorus Palace düğün fotoğrafları | Erkin Ağsaran Photography

Bosphorus Palace düğün fotoğrafları

Cansu ve Efe yurt dışında yaşıyor ve çalışıyorlardı. İstanbul’da yapacakları düğünün hazırlıkları ile Efe’nin sevgi dolu annesi ilgileniyordu. Düğünlerini Boğaz’da bir teknede yapmaya karar vermişlerdi. Bu yüzden Bosphorus Palace düğün hazırlıklarını yapmaları için, ve sonrasında da dış çekim için ideal bir mekandı.

Kuaförde düğün hazırlıkları

Cansu saç ve makyaj için Caddebostan’daki Saloon Özer’i seçmişti. Kendisinin yanı sıra annesi ve Efe’nin annesi Özer’in hünerli ellerinde güzelliklerine güzellik kattılar. Sonrasında gelinliği ve diğer eşyaları almak için Efe’nin büyüdüğü eve geçtik. Burada Efe’nin odasındaki posterleri arka plan olarak kullanarak çektiğim fotoğraflardan çok keyif aldım.

Kuaförde gelin hazırlıkları Gelin kuaförde anne ile konuşuyor Kuaförün camından içerideki gelinin görünümü Gelin arabaya biniyor Gelin dolabın kapısını kapatırken arkadaki posterde gelinlik giymiş vampir resmi var Gelin ve kayınvalide şakalaşıyor Annesi damada sarılıyor Bir odada gelin, diğer odada damat hazırlanıyor Gelinin kayınvalidesi odada oynuyor Damadın odasındaki poster Annesi geline hayranlıkla bakıyor

Bosphorus Palace düğün hazırlıkları ve dış çekim

Hazırlıkların geri kalanı için Bosphorus Palace Hotel‘e geçtik. Burası İstanbul Boğazı’nın Anadolu yakasında, köprüye yakın konumda, 19.cu yüzyıldan kalma bir yalı. Eskiden kayıkhane olarak kullanılan bölümü şu an restorana dönüştürülmüş durumda. Bu restoranda fotoğrafladığım başka bir düğün için şu düğün hikayesini inceleyebilirsiniz. Cansu ve Efe ise Bosphorus Palace Hotel’i sadece düğün hazırlıkları ve dış çekimleri için değerlendirdiler.

Otelde önce Efe, babasının da yardımıyla damatlıklarını giydi. Ardından Cansu gelinliğini annelerin desteğiyle giydi. Hazırlıklar bittiğinde otelin güzel dekorunda dış çekimlerini de gerçekleştirdik.

Damat aksesuarları Damadın odasına giren gelin Damat hazırlıkları Babası damadın hazırlıklarına yardım ediyor Damat hazırlıkları Tek taş yüzük Bosphorus Palace düğün gününde merdivenlerde asılı gelinlik Bosphorus Palace düğün gününde gelin hazırlıkları Bosphorus palace düğün günü damat gelini ilk kez görüyor Gelin ve çiçeği Bosphorus palace düğün günü merdivenlerden inen çift Bosphorus palace düğün fotoğrafları Bosphorus palace hotel düğün fotoğrafları Bosphorus palace hotel düğün fotoğrafları Gelin ve damat pozu Bosphorus palace düğün günü Merdivenlerin sonunda gelin ve damat

Teknede nikah ve düğün

Cansu ve Efe ile birlikte, düğün için yakındaki bir iskelede kendilerini bekleyen tekneye geçtik. Davetliler teknede yerlerini almışlardı. Güzel bir havada nikahlarını kıydıktan sonra nikah memurunu karaya bırakıp davetlilerle birlikte Boğaz’a açıldık. Önce çift, teknenin köprüsüne çıkıp, davetlilere kısa bir teşekkür konuşması yaptı. Sonrasında ise gece boyunca davetliler, o güzel akşamı ve çiftin birlikteliklerini bol dans ve eğlence ile kutladı.

Gelin ve damat geliyor nikah gelin damat ilk dans Gelin davetliliere konuşma yapıyor düğünde çocuk Gelin ve damat Gelin ve yaşlı kadın tekne düğünü Düğün eğlencesinde gelin ve damat Gelin düğünde arkadaşıyla dans ediyor Düğün eğlencesi

TAGS:

ÖNCEKİ YAZI
SONRAKİ YAZI

Bu yazıda en çok ilginizi çeken şey ne oldu?

TYPE & HIT ENTER