Bosphorus Palace hazırlık ve teknede düğün fotoğrafları

Cansu ve Efe yurt dışında yaşıyor ve çalışıyorlardı. İstanbul’da yapacakları düğünün hazırlıkları ile Efe’nin sevgi dolu annesi ilgileniyordu. Düğünlerini Boğaz’da bir teknede yapmaya karar vermişlerdi. Bu yüzden Bosphorus Palace düğün hazırlıklarını yapmaları için, ve sonrasında da dış çekim için ideal bir mekandı.

Kuaförde düğün hazırlıkları

Cansu saç ve makyaj için Caddebostan’daki Saloon Özer’i seçmişti. Kendisinin yanı sıra annesi ve Efe’nin annesi Özer’in hünerli ellerinde güzelliklerine güzellik kattılar. Sonrasında gelinliği ve diğer eşyaları almak için Efe’nin büyüdüğü eve geçtik. Burada Efe’nin odasındaki posterleri arka plan olarak kullanarak çektiğim fotoğraflardan çok keyif aldım.

Gelin dolabın kapısını kapatırken arkadaki posterde gelinlik giymiş vampir resmi var Gelin kuaförde anne ile konuşuyor Gelin arabaya biniyor Gelin ve kayınvalide şakalaşıyor Annesi damada sarılıyor Bir odada gelin, diğer odada damat hazırlanıyor Damadın odasındaki poster Annesi geline hayranlıkla bakıyor

Bosphorus Palace düğün hazırlıkları ve dış çekim

Hazırlıkların geri kalanı için Bosphorus Palace Hotel‘e geçtik. Burası İstanbul Boğazı’nın Anadolu yakasında, köprüye yakın konumda, 19.cu yüzyıldan kalma bir yalı. Eskiden kayıkhane olarak kullanılan bölümü şu an restorana dönüştürülmüş durumda. Bu restoranda fotoğrafladığım başka bir düğün için şu düğün hikayesini inceleyebilirsiniz. Cansu ve Efe ise Bosphorus Palace Hotel’i sadece düğün hazırlıkları ve dış çekimleri için değerlendirdiler.

Otelde önce Efe, babasının da yardımıyla damatlıklarını giydi. Ardından Cansu gelinliğini annelerin desteğiyle giydi. Hazırlıklar bittiğinde otelin güzel dekorunda dış çekimlerini de gerçekleştirdik.

Damadın odasına giren gelin Damat hazırlıkları Babası damadın hazırlıklarına yardım ediyor Damat hazırlıkları Bosphorus Palace düğün gününde merdivenlerde asılı gelinlik Bosphorus Palace düğün gününde gelin hazırlıkları Bosphorus palace düğün fotoğrafları Bosphorus palace hotel düğün fotoğrafları Bosphorus palace hotel düğün fotoğrafları Gelin ve damat pozu Bosphorus palace düğün günü

Teknede nikah ve düğün

Cansu ve Efe ile birlikte, düğün için yakındaki bir iskelede kendilerini bekleyen tekneye geçtik. Davetliler teknede yerlerini almışlardı. Güzel bir havada nikahlarını kıydıktan sonra nikah memurunu karaya bırakıp davetlilerle birlikte Boğaz’a açıldık. Önce çift, teknenin köprüsüne çıkıp, davetlilere kısa bir teşekkür konuşması yaptı. Sonrasında ise gece boyunca davetliler, o güzel akşamı ve çiftin birlikteliklerini bol dans ve eğlence ile kutladı.

Gelin ve damat geliyor gelin damat ilk dans Gelin davetliliere konuşma yapıyor düğünde çocuk Gelin ve yaşlı kadın tekne düğünü

Eğer siz de kendi düğününüz için bir düğün fotoğrafçısı arıyorsanız, çalışma şeklimi inceleyip düğün tarihinizdeki müsaitliğimi öğrenmek isteyebilirsiniz.

TAGS:

ÖNCEKİ YAZI
SONRAKİ YAZI

Bu yazıda en çok ilginizi çeken şey ne oldu?

TYPE & HIT ENTER