Düğün Fotoğrafçılığında Bir Uluslararası Ödül Daha

Bir kez daha, uluslararası belgesel düğün fotoğrafçılığı yarışmasında bir fotoğrafım dereceye girdi :)

WPJA tarafından düzenlenen en son yarışmada, ilk 20′ye giren tek Türk fotoğrafçı olmanın gururunu yaşıyorum.

Uluslararası Ödüllü Belgesel Düğün Fotoğrafçısı

Devamını okuyun »

Üç Horan Ermeni Kilisesi’nde Düğün : Linda & Daron

Linda ve Daron okul yıllarından bu yana tanışıyorlardı. Bir dönem çıkmışlar, ancak sonrasında ayrılmış ve uzun süre karşılaşmamışlardı.

Aradan yıllar geçtikten sonra, Linda Beşiktaş’ta yürürken uzaktan Daron’u görmüş, aynı akşam bir selam vermiş olmak için Daron’a mesaj atmıştı. İlişkiyi küllerinden yeniden doğuran kıvılcım işte o gün, Beşiktaş’ta çakmıştı :)

Linda ve Daron çiftinin düğünü, güzel bir yaz günü, Beyoğlu’ndaki Üç Horan Ermeni Kilisesi’nde gerçekleşti. Akşam ise Sait Halim Paşa Yalısı’nda düğün kutlaması yapıldı. Bu güzel günün ve şık düğünün hikayesini fotoğraflarla tekrar yaşayalım.

Sabah Linda kendi evinde, annesi ve kız kardeşiyle birlikte hazırlandı.

Gelin hazırlıklarını aramızda olmayan aile büyükleri izliyor

Devamını okuyun »

Çubuklu Hayal Kahvesi’nde Düğün : Zeynep + Rod

Zeynep Rod ile Amerika’da yaşarken tanışmıştı. Bir gün Zeynep tatil için Türkiye’ye geldiğinde, vizesiyle ilgili bir problem olduğu ortaya çıktı. Artık Amerika’ya dönemeyecekti. Bunun üzerine Rod, San Francisco’dan işini gücünü bırakıp Türkiye’ye taşındı.

Rod hızlıca Türkçe öğreniyor, İstanbul’a alışmaya çalışıyordu. İşlerini biraz daha kolaylaştırmak için, aile içinde küçük bir törenle evlendiler. Daha büyük ve eğlenceli bir düğünü ise birkaç ay sonrasına ertelediler.

İşte ben de, çiftin Amerika’daki arkadaşlarının ve Rod’un ailesinin de katıldığı, Çubuklu Hayal Kahvesi’nde gerçekleşen bu güzel düğünde kendileriyle birlikteydim. Hadi gelin, aşağıdaki fotoğraflarla o güzel günü tekrar yaşayalım.

Gün, sabah saatlerinde oteldeki kahvaltıyla başladı. Burada ben de Rod’un ailesi ve çiftin arkadaşlarıyla tanışma şansı buldum.

Düğün sabahında kahvaltı

Devamını okuyun »