Çubuklu Hayal Kahvesi’nde Düğün : Zeynep + Rod

Zeynep Rod ile Amerika’da yaşarken tanışmıştı. Bir gün Zeynep tatil için Türkiye’ye geldiğinde, vizesiyle ilgili bir problem olduğu ortaya çıktı. Artık Amerika’ya dönemeyecekti. Bunun üzerine Rod, San Francisco’dan işini gücünü bırakıp Türkiye’ye taşındı.

Rod hızlıca Türkçe öğreniyor, İstanbul’a alışmaya çalışıyordu. İşlerini biraz daha kolaylaştırmak için, aile içinde küçük bir törenle evlendiler. Daha büyük ve eğlenceli bir düğünü ise birkaç ay sonrasına ertelediler.

İşte ben de, çiftin Amerika’daki arkadaşlarının ve Rod’un ailesinin de katıldığı, Çubuklu Hayal Kahvesi’nde gerçekleşen bu güzel düğünde kendileriyle birlikteydim. Hadi gelin, aşağıdaki fotoğraflarla o güzel günü tekrar yaşayalım.

Gün, sabah saatlerinde oteldeki kahvaltıyla başladı. Burada ben de Rod’un ailesi ve çiftin arkadaşlarıyla tanışma şansı buldum.

Düğün sabahında kahvaltı

Devamını okuyun »

Düğün Fotoğraflarında Trendler Takip Edilmeli Mi?

Düğün fotoğrafçılığında her sene farklı bir trendin oluştuğunu belki sizler de farketmişsinizdir. Peki bu trendlerin cazip olmalarının sebepleri nelerdir, ömürleri ne kadar sürer, ve en önemlisi, düğün fotoğrafçılığındaki trendler takip edilmeli midir?

Düğün kokteyl dekorasyonu Devamını okuyun »

WPPI Düğün Fotoğrafçılığı Konferansından İzlenimler

Daha önce Facebook sayfamda da duyurmuş olduğum gibi, Las Vegas’ta Wedding and Portrait Photographers International (WPPI) tarafından düzenlenen dünyanın en büyük düğün fotoğrafçılığı konferansına bu yıl ilk kez katıldım. Biraz gecikmeli de olsa, oradaki izlenimlerimi ve deneyimlerimi paylaşmak istedim.

WPPI konferansında, dünyanın önde gelen düğün ve portre fotoğrafçıları, bir çok farklı konuda konuşmalar yapıyor, eğitimler veriyor. Bu büyük etkinlik, yine dünyanın her tarafından binlerce fotoğrafçıyı Las Vegas’a çekiyor.

Erkin Ağsaran dünya düğün fotoğrafçıları konferansında

Devamını okuyun »