Wellborn Luxury Hotel’de Düğün : Fatoş ve Deniz

Şehirlerarası bir aşktı Fatoş ve Deniz’inki. Fatoş Ankara’da yaşıyordu, Deniz ise İzmit’te. Fatoş’un stajyer olduğu dönemde tanışmışlar, staj bittikten sonra aşklarını iki şehir arasında yaşamaya çalışmışlardı.

İlişki boyunca olduğu gibi, düğün hazırlıkları sırasında da, aradaki mesafe onların işlerini zorlaştırmaya çalışıyordu. Ama her detaya önem veren Fatoş, ve ona istediği herşeyi vermeye hazır olan Deniz, bu zorluklara rağmen harika bir düğün planlamışlardı.

Düğün günü İzmit’te kuaför Mehmet Tatlı‘da buluştuğumuzda, Fatoş ve Deniz’in yanısıra, Fatoş’un ablası ve yeğeni de destek olmak için oradaydı.

Gelin başı

Continue reading »

Düğün Fotoğrafçılığında Bir Uluslararası Ödül Daha

Bir kez daha, uluslararası belgesel düğün fotoğrafçılığı yarışmasında bir fotoğrafım dereceye girdi :)

WPJA tarafından düzenlenen en son yarışmada, ilk 20’ye giren tek Türk fotoğrafçı olmanın gururunu yaşıyorum.

Uluslararası Ödüllü Belgesel Düğün Fotoğrafçısı

Continue reading »

Üç Horan Ermeni Kilisesi’nde Düğün : Linda & Daron

Linda ve Daron okul yıllarından bu yana tanışıyorlardı. Bir dönem çıkmışlar, ancak sonrasında ayrılmış ve uzun süre karşılaşmamışlardı.

Aradan yıllar geçtikten sonra, Linda Beşiktaş’ta yürürken uzaktan Daron’u görmüş, aynı akşam bir selam vermiş olmak için Daron’a mesaj atmıştı. İlişkiyi küllerinden yeniden doğuran kıvılcım işte o gün, Beşiktaş’ta çakmıştı :)

Linda ve Daron çiftinin düğünü, güzel bir yaz günü, Beyoğlu’ndaki Üç Horan Ermeni Kilisesi’nde gerçekleşti. Akşam ise Sait Halim Paşa Yalısı’nda düğün kutlaması yapıldı. Bu güzel günün ve şık düğünün hikayesini fotoğraflarla tekrar yaşayalım.

Sabah Linda kendi evinde, annesi ve kız kardeşiyle birlikte hazırlandı.

Gelin hazırlıklarını aramızda olmayan aile büyükleri izliyor

Continue reading »