Elite World Hotel’de Düğün : Zeynep ve Burak

Zeynep ve Burak, birbirlerini okul yıllarından beri tanıyorlardı. Uzun süren arkadaşlıkları, ilerleyen yıllarda aşka dönüştü. Hostes olan Zeynep’in sık yurt dışı görevleri, Burak’ın bir dönem yurt dışında çalışması, ilişkilerini taze tutmalarını sağlıyor, güçlendiriyordu.

Dövmeli gelin

Continue reading »

Düğün Fotoğrafçısı İle Sohbetler

Düğün hazırlıklarındaki çiftler, bu haber özellikle sizin için; Sizlerle keyifli bir ortamda bir araya gelip, karşılaştığınız zorluklara çözümler bulmaya çalışacağımız ücretsiz sohbet etkinliklerimiz başladı.

Düğün Fotoğrafları nasıl olmalı

Continue reading »

Wellborn Luxury Hotel’de Düğün : Fatoş ve Deniz

Şehirlerarası bir aşktı Fatoş ve Deniz’inki. Fatoş Ankara’da yaşıyordu, Deniz ise İzmit’te. Fatoş’un stajyer olduğu dönemde tanışmışlar, staj bittikten sonra aşklarını iki şehir arasında yaşamaya çalışmışlardı.

İlişki boyunca olduğu gibi, düğün hazırlıkları sırasında da, aradaki mesafe onların işlerini zorlaştırmaya çalışıyordu. Ama her detaya önem veren Fatoş, ve ona istediği herşeyi vermeye hazır olan Deniz, bu zorluklara rağmen harika bir düğün planlamışlardı.

Düğün günü İzmit’te kuaför Mehmet Tatlı‘da buluştuğumuzda, Fatoş ve Deniz’in yanısıra, Fatoş’un ablası ve yeğeni de destek olmak için oradaydı.

Gelin başı

Continue reading »