Bodrum Düğün Fotoğrafları : Kıvılcım & Özgür

Kıvılcım ile Başak ve Omar’ın Dalaman Hilton’daki düğününde tanışmıştık. Gün boyunca geline yardımcı olabilmek için bir aşağı bir yukarı koşuşturan arkadaşlarının başında geliyordu Kıvılcım.

Aradan 3 yıl geçmiş, o odada koşuşturan ekip bu sefer Bodrum’da, Kıvılcım ve Özgür’ün düğünü için bir araya gelmişti. Ben de bu Bodrum düğününü fotoğraflamak üzere onlara katıldım. 3 yıl önce ilk kez bir düğünde gördüğüm yüzler, bu kadar sürenin ardından beni sıcacık karşılayınca, işimi neden sevdiğimi bir kez daha anladım :)

Bodrum Moon Beach‘deki bu güzel düğünün hikayesinin, ve hikayedeki çok güzel insanların fotoğraflarına buyrun…

Gelin ve arkadaşı hazırlıklar sırasında deniz manzaralı balkonda sohbet ediyor

Continue reading »

Belgesel Düğün Fotoğrafları Söyleşisi

Bu hafta Fotoğrafmetre Derneği tarafından düzenlenen Belgesel Düğün Fotoğrafçılığı konulu fotoğraf gösterimi ve söyleşide konuşuyorum. Belgesel düğün fotoğrafları hakkında bilgi verip merak edilenleri cevaplayacağım.

düğün fotoğrafları söyleşi

Continue reading »

Elite World Hotel’de Düğün : Zeynep ve Burak

Zeynep ve Burak, birbirlerini okul yıllarından beri tanıyorlardı. Uzun süren arkadaşlıkları, ilerleyen yıllarda aşka dönüştü. Hostes olan Zeynep’in sık yurt dışı görevleri, Burak’ın bir dönem yurt dışında çalışması, ilişkilerini taze tutmalarını sağlıyor, güçlendiriyordu.

Dövmeli gelin

Continue reading »